O mnie


                                       
"Będę walczyć dopóki starczy mi sił"

Tym mottem kieruję się od ponad roku i dzięki niemu znowu postanowiłam pisać bloga pod tą samą  nazwą. Obecnie mam szesnaście lat i będę zaczynała drugi rok technikum. Co mogę powiedzieć ciekawego o sobie? Jestem osobą w miarę ciekawą świata (jak każdy przeciętny nastolatek) i szukam drogi, którą będę szła do końca mojego życia.


       Fot. Dominika Musiał (W Obiektywie)Wielu może zna mnie właśnie z poprzedniego bloga pod tą samą nazwą, a Ci którzy są pierwszy raz miej więcej wytłumaczę. Czemu postanowiłam zacząć od nowa. Mój blog opierał się wcześniej na samej fotografii. Natomiast potem zaczęło mi to nie wystarczać i co rusz wpadałam na nowe pomysły i wcielałam je w życie, w kolejnych postach. Ale wiedziałam, że to już po prostu brnie w złym kierunku i postanowiłam zawiesić moją działalność i zacząć wszystko od nowa (i nie nie znajdziecie moich starych postów już). Dużo się zmieniło, ja sama się zmieniłam. Obecnie jestem w kompletnie nowej sytuacji i staram się z tego czerpać jak najwięcej. Nie chce za specjalnie rozpisywać się o sobie, bo tego nie lubię i pewnie nie raz ten opis się zmieni. Więc to na tyle mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej :) 
Co daje mi największa motywację jak i wsparcie: 

Obecnym moim największym wsparciem i motywacją do pisania są moi przyjaciele (których nie mogłam sobie lepszych wymarzyć) oraz mój chłopak (który przy okazji jest moim najlepszym przyjacielem). Dzięki nim chcę opisać kilka historii z mojego życia, które mogą się przydać Wam (czyli młodym ludziom) lub waszym znajomym jak i rodzinie. Ponieważ tak naprawdę wszyscy jesteśmy w małej mierze tacy sami i możemy sobie nawzajem pomagać. Ale niestety jest w Nas czasami tyle pychy, chciwości i wiele negatywnych cech co zasłaniają nasza dobrą duszę.

A ja natomiast staram się robić to co ja uważam za słuszne i chce Wam to pokazać na moim blogu. 
                                                                                                                                           Fot. Dominika Musiał (W Obiektywie)

Moje portale społecznościowe:


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka